SP3POW

Nawigacja

Ostatnie artykuły

9. Konferencja ARISS...
Dzień kosmonautyki -...
Krasnal podróżnik SP...
8. Konferencja ARISS...
Dyplom "Setna roczni...

Dyplomy wydawane przez klub





Warto odwiedzić

Propagacja


Pogoda w Ostrowie


Prognoza 60 h
Prognoza 84 h

Aktualnie online

Gości online: 1

Użytkowników online: 0

Łącznie użytkowników: 31
Najnowszy użytkownik: WojtekMaru

Logowanie

Zaloguj mnie/zarejestruj

Statystyki


stat4u

Nawigacja

Artykuły » Informacje ogólne » Terminy egzaminów w 2011 roku

Terminy egzaminów w 2011 roku

Napisane przez SP3AYA dnia 05 marzec 2011 · 0 komentarzy · 3293 czytań · Drukuj



1. 29.01 9:00 Urząd Komunikacji Elektronicznej Warszawie, ul. Kasprzaka 18/20

2. 29.01 10:00 Delegatura Urzędu Komunikacji Elektronicznej w Siemianowicach Śląskich, ul. Wróblewskiego 75

3. 26.02 9:00 Urząd Komunikacji Elektronicznej Warszawie, ul. Kasprzaka 18/20

4. 19.03 10:00 Delegatura Urzędu Komunikacji Elektronicznej w Łodzi, ul. Nawrot 85

5. 19.03 10:00 Liga Obrony Kraju - Klub łączności SP3KLZ w Pile, ul. Niepodległości 154

6. 26.03 9:00 Urząd Komunikacji Elektronicznej w Warszawie, ul. Kasprzaka 18/20

7. 09.04 10:00 Delegatura Urzędu Komunikacji Elektronicznej w Opolu, Stowarzyszenie Związków Sportowych, ul. Damrota 6

8. 09.04 10:00 Delegatura Urzędu Komunikacji Elektronicznej w Lublinie, ul. Zana 38 C

9. 16.04 9:00 Urząd Komunikacji Elektronicznej w Warszawie, ul. Kasprzaka 18/20

10. 16.04 10:00 Delegatura Urzędu Komunikacji Elektronicznej w Siemianowicach Śląskich, ul. Wróblewskiego 75

11. 16.04 11:00 Klub Seniora „Korona” w Poznaniu, Os. Bolesława Śmiałego (pawilon 104)

12. 16.04 10:00 Międzyszkolny Klub Radiołączności SP8KPK przy Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 1 w Stalowej Woli, ul. Hutnicza 17

13. 16.04 11:00 Harcerski Klub Krótkofalowców SP1ZCV w Szczecinie, ul. Ogińskiego 15

14. 30.04 10:00 Stowarzyszenie Krótkofalowców i Radioamatorów „Delta” w Dębicy, m. Głobikowa 81c

15. 07.05 10:00 Dolnośląski Oddział Terenowy PZK - Klub SP6PRT we Wrocławiu, ul. Pretficza 14/16

16. 14.05 10:00 Delegatura Urzędu Komunikacji Elektronicznej w Zielonej Górze, ul. J. Dąbrowskiego 41B

17. 14.05 10:00 Delegatura Urzędu Komunikacji Elektronicznej w Kielcach, ul. Urzędnicza 13

18. 21.05 10:00 Delegatura Urzędu Komunikacji Elektronicznej w Białymstoku, ul. Warszawska 1a

19. 21.05 10:00 Radioklub SP1KQR przy Zespole Szkół Morskich w Kołobrzegu, ul. Arciszewskiego 21

20. 28.05 9:00 Urząd Komunikacji Elektronicznej w Warszawie, ul. Kasprzaka 18/20

21. 11.06 10:00 Delegatura Urzędu Komunikacji Elektronicznej w Siemianowicach Śląskich, ul. Wróblewskiego 75

22. 18.06 9:00 Urząd Komunikacji Elektronicznej w Warszawie, ul. Kasprzaka 18/20

23. 18.06 10:00 Morski Klub Łączności SP2ZIE przy Akademii Morskiej w Gdyni, ul. Morska 81-87

24. 23.07 9:00 Urząd Komunikacji Elektronicznej w Warszawie, ul. Kasprzaka 18/20

25. 30.07 10:00 Małopolskie Stowarzyszenie Krótkofalowców, Gliczarów Górny 111

26. 03.09 10:00 Kaliski Klub Krótkofalowców SP3KQV w Szałe k. Kalisza, ul. Kaliska 82

27. 10.09 10:00 Delegatura Urzędu Komunikacji Elektronicznej w Zielonej Górze , ul. J. Dąbrowskiego 41B

28. 10.09 10:00 Delegatura Urzędu Komunikacji Elektronicznej w Łodzi, ul. Nawrot 85

29. 17.09 10:00 Delegatura Urzędu Komunikacji Elektronicznej w Siemianowicach Śląskich , ul. Wróblewskiego 75

30. 24.09 9:00 Urząd Komunikacji Elektronicznej w Warszawie, ul. Kasprzaka 18/20

31. 24.09 10:00 Delegatura Urzędu Komunikacji Elektronicznej w Opolu, Stowarzyszenie Związków Sportowych, ul. Damrota 6

32. 01.10 10:00 Delegatura Urzędu Komunikacji Elektronicznej w Białymstoku, ul. Warszawska 1a

33. 15.10 10:00 Delegatura Urzędu Komunikacji Elektronicznej w Rzeszowie, ul. Grunwaldzka 17

34. 15.10 10:00 Zarząd Powiatowy Ligi Obrony Kraju we Włocławku, ul. Wronia 23/25

35. 19.11 10:00 Delegatura Urzędu Komunikacji Elektronicznej w Lublinie, ul. Zana 38 C

36. 19.11 10:00 Delegatura Urzędu Komunikacji Elektronicznej w Siemianowicach Śląskich, ul. Wróblewskiego 75

37. 19.11 11:00 Klub Seniora „Korona” w Poznaniu, Os. Bolesława Śmiałego (pawilon 104)

38. 03.12 10:00 Dolnośląski Oddział Terenowy PZK - Klub SP6PRT we Wrocławiu, ul. Pretficza 14/16

39. 03.12 10:00 Łódzki Oddział Terenowy PZK (Dom Kultury „Zarzewie”) w Łodzi, ul. Wandurskiego 4

40. 10.12 9:00 Urząd Komunikacji Elektronicznej w Warszawie, ul. Kasprzaka 18/20

Komentarze

Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.

Wspierają nas:

Urząd Miasta Ostrów Wielkopolski     Starostwo Powiatowe Ostrów Wielkopolski     Urząd Gminy Ostrów Wielkopolski
Wielkopolska Izba Rolnicza w PoznaniuStowarzyszenie Przyjaciół Szkoły ZAP-Eduakcja