SP3POW

Nawigacja

Ostatnie artykuły

Stacja okolicznościo...
Festyn Kopernik '22 ...
Znak wywoławczy
Czym jest krótkofala...
9. Konferencja ARISS...

Dyplomy wydawane przez klub

Warto odwiedzić

Propagacja


Pogoda w Ostrowie


Prognoza 60 h
Prognoza 84 h

Aktualnie online

Gości online: 5

Użytkowników online: 0

Łącznie użytkowników: 40
Najnowszy użytkownik: kwladek

Logowanie

Zaloguj mnie/zarejestruj

Statystyki


stat4u

Sezon na Misia - VI Piknik Radiowy w Niedźwiedziu

SP3POW dnia 11 czerwiec 2013 · 0 komentarzy · 3600 czytań ·Drukuj

Zloty

Po raz kolejny w ostatni weekend przed końcem roku szkolnego, czyli 21-23 czerwca 2013, zapraszamy wszystkich kolegów na otwarcie sezonu letniego, naszą cykliczną imprezę:
VI Piknik Radiowy
odbywający się w gospodarstwie agroturystycznym - MiniZoo - CichoSza w Niedźwiedziu, od nazwy miejscowości zwany przez nas potocznie Misiem.
Niedźwiedź leży na trasie nr 11 z Bytomia do Poznania, w połowie drogi pomiędzy Ostrzeszowem a Antoninem.


Wyświetl większą mapę
Jeśli ktoś tu jeszcze nie był, proszę sobie dowolnie powiększyć/pomniejszyć mapę i sprawdzić położenie. Dojazd od strony szosy Poznań - Bytom nr 11:
- Skręcamy w bok na 420 kilometrze, siódmym słupku. Droga asfaltowa do przejazdu kolejowego, potem gruntowa. Za przejazdem po dwustu metrach wjeżdżamy w las kierując się na skrzyżowaniu w środkową dróżkę [odchodzi lekko w prawo] i dojeżdżamy wzdłuż ściany lasu prosto do MiniZoo.

Do dyspozycji mamy kilkanaście miejsc noclegowych. Dwa domki bez łazienek - parter podwójne łóżko, pięterko - 4 prycze. Lokalizacja przy stawku. Jeden domek z łazienką trzy-czteroosobowy przy ptaszarni. Standard typowo "turystyczny". Istnieje możliwość rozłożenia się z własnymi materacami na antresoli nad salą biesiadną. Również miejsca pod namiot, kampera lub własną przyczepę na pewno nie zabraknie.

Teren MiniZoo idealnie nadaje się na przyjazd całymi rodzinami. Dzieciaki zdecydowanie nie będą się tu nudzić. W czasie Pikniku czynny będzie bar gdzie można zamówić obiad i każdy inny posiłek. Zapraszamy wszystkich chętnych do łączności i odwiedzin choćby na krótką chwilę oraz na cowieczorne ognisko do białego świtu.

Opłaty:
MiniZoo Cicho-Sza funkcjonuje jako obiekt przyrodniczy, a utrzymanie całego zwierzyńca, oraz infrastruktury wymaga sporych wydatków. Mamy nadzieję, że opłaty pobierane przez naszych gospodarzy nie wydadzą się chętnym do przyjazdu zbyt wysokie.
- Cena za pobyt z noclegiem i korzystanie ze wszystkich atrakcji Cicho-Sza dla uczestników zlotu wynosi 15 zł od osoby za dobę. Nie są pobierane dodatkowe opłaty za postawienie namiotu lub przyczepy kempingowej/kampera.
- Goście zlotu odwiedzający nas jedynie w ciągu dnia korzystają ze specjalnej zniżki na bilety wstępu.
Można także skorzystać jazdy konnej lub przejażdżki bryczką.

O wszelkie dodatkowe informacje na temat zlotu można pytać w dziale Kontakt, lub bezpośrednio pod adresem mailowym klub[at]sp3pow.pl

Komentarze

Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.

Wspierają nas:

Urząd Miasta Ostrów Wielkopolski     Starostwo Powiatowe Ostrów Wielkopolski     Urząd Gminy Ostrów Wielkopolski
Wielkopolska Izba Rolnicza w PoznaniuStowarzyszenie Przyjaciół Szkoły ZAP-Eduakcja