SP3POW

Nawigacja

Ostatnie artykuły

Stacja okolicznościo...
Festyn Kopernik '22 ...
Znak wywoławczy
Czym jest krótkofala...
9. Konferencja ARISS...

Dyplomy wydawane przez klub

Warto odwiedzić

Propagacja


Pogoda w Ostrowie


Prognoza 60 h
Prognoza 84 h

Aktualnie online

Gości online: 1

Użytkowników online: 0

Łącznie użytkowników: 40
Najnowszy użytkownik: kwladek

Logowanie

Zaloguj mnie/zarejestruj

Statystyki


stat4u

Jesienne spotkanie w Starym Zamku

SP3POW dnia 20 październik 2013 · 0 komentarzy · 3588 czytań ·Drukuj

Zloty Do klubowych tradycji należy organizacja jesiennych spotkań w atrakcyjnych dla krótkofalowca miejscach. Tegoroczne zostało przez nas zaplanowane w dniach 8-11 listopada, w pięknym gospodarstwie agroturystycznym Stary Zamek w Ligocie niedaleko Kobylej Góry, położonej w morenowym paśmie Wzgórz Trzebnicko - Ostrzeszowskich.

Lokator JO81VI, gmina Kobyla Góra - OF04, powiat Ostrzeszów.

Nasi gospodarze nie tylko nie mają żadnych zastrzeżeń dotyczących naszego hobby, a wręcz zachęcają do aktywności krótkofalarskiej z ich posiadłości.

Gospodarstwo leży na uboczu wsi, dookoła cisza i spokój, jest miejsce na postawienie masztu i rozwieszenie anten. Do domu niemal przylega niewielki stawek, a za nim leży łączka, idealna do letniego biwakowania ze sprzętem. Zapraszam do zapoznania się ze stroną gospodarstwa, dostępną w podanym wyżej linku i obejrzenie galerii zdjęć.

Za niewielką dopłatą istnieje możliwość wykupienia pełnego wyżywienia, lub tylko obiadów serwowanych na miejscu. Podobno niedzielne śniadanie w postaci jajecznicy na boczku nie ma sobie równych w całym SP :)

W pobliżu znajduje się najwyższe wzniesienie Wielkopolski - Kobyla Góra (284 m n.p.m. - nie mylić z miejscowością o tej samej nazwie) doskonałe do pracy UKF, oraz leżący wśród otaczających go lasów sztuczny zbiornik wodny o powierzchni 18 ha z mnóstwem atrakcyjnych miejsc do letniego plażowania.

Swój przyjazd już zapowiedzieli stali bywalcy naszych spotkań, z Warszawy, Wrocławia i Leszna. W trakcie naszego pobytu w Starym Zamku będą się odbywać zawody PGA TEST i Narodowe Święto Niepodległości. Zapowiada się całkiem ciekawa impreza.

Komentarze

Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.

Wspierają nas:

Urząd Miasta Ostrów Wielkopolski     Starostwo Powiatowe Ostrów Wielkopolski     Urząd Gminy Ostrów Wielkopolski
Wielkopolska Izba Rolnicza w PoznaniuStowarzyszenie Przyjaciół Szkoły ZAP-Eduakcja