SP3POW

Nawigacja

Ostatnie artykuły

Festyn Kopernik '22 ...
Znak wywoławczy
Czym jest krótkofala...
9. Konferencja ARISS...
Dzień kosmonautyki -...

Dyplomy wydawane przez klub

Warto odwiedzić

Propagacja


Pogoda w Ostrowie


Prognoza 60 h
Prognoza 84 h

Aktualnie online

Gości online: 4

Użytkowników online: 0

Łącznie użytkowników: 36
Najnowszy użytkownik: Jakub

Logowanie

Zaloguj mnie/zarejestruj

Statystyki


stat4u

ŁOŚ 2022. Do zobaczenia 27-29.05.2022

SP3POW dnia 09 kwiecień 2022 · 0 komentarzy · 229 czytań ·Drukuj

ZlotyMiło nam poinformować że po konsultacjach z władzami terenowymi i PZK rozpoczęliśmy działania przy organizacji Ogólnopolskiego Spotkania Krótkofalowców ŁOŚ 2022.

Jak zwykle w tym samym terminie w ostatni weekend maja tj. 27-29.05.2022 kluby SP7KED i SP9KDA zapraszają na tą samą górkę w Jaworznie gmina Rudniki, pow. Olesno na granicy województw Łódzkiego, Opolskiego i Śląskiego.

Przeszło 20 osobowa grupa organizatorów będzie obecna już od środy 25.05, a wszyscy uczestnicy mogą przyjechać w dowolnym im pasującym terminie, gdyż ten teren jest nadal we władaniu Polskiego Związku Krótkofalowców.

Dołożymy wszelkich starań żeby zapewnić dobrą atmosferę, ciekawych prelegentów i odpowiednie zaopatrzenie.

Nie możemy tylko przewidzieć jaka będzie w maju sytuacja pandemiczna i dla tego rezerwujemy sobie prawo odwołania imprezy nawet na tydzień przed terminem rozpoczęcia.

Na pewno przeszkodą nie będzie pogoda bo ta choć bywała różna to Spotkanie zawsze było udane i było o czym opowiadać w eterze.

Do zobaczenia w JO91IB.

Nie wypada tam nie być, tym bardziej że jak zawsze zamówione są: słoneczna pogoda, sprawdzony catering z dobrym jedzeniem i różnymi napojami oraz ciekawy program. Zadbaliśmy też o czystość i teren spotkania – jest dokładnie posprzątany. Mamy nadzieję zostawić to miejsce równie czyste jak zastaliśmy i dla tego organizatorzy posiadają każdą ilość worków na śmieci, które czekają w naszym namiocie. Przeciwdziałając różnym sytuacjom bardzo dokładnie sprawdzimy identyfikatory każdego uczestnika, które będą dostępne w sekretariacie na wjeździe. Wszyscy dobrze wiemy dla czego tak musi być. Nie przewidywalne zdarzenia zmuszają nas do ciągłych zmian w programie imprezy, który mimo wszystko zapowiada się bardzo ciekawie, a nawet zawiera militarne niespodzianki. Na terenie spotkania można pozostawać jak długo dusza zapragnie i czas pozwoli. To nadal nasza krótkofalarska ziemia, a anten zmieści się tam dużo. Wszystko co robimy przy organizacji tej imprezy ma spowodować uśmiech na twarzach uczestników, niezapomniane wrażenia i odpoczynek od codzienności.

Życzymy przyjemnego pobytu.

Organizatorzy: PZK i zespół krótkofalowców z SP7KED i SP9KDA

https://www.losnapograniczu.pl/

Komentarze

Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.

Wspierają nas:

Urząd Miasta Ostrów Wielkopolski     Starostwo Powiatowe Ostrów Wielkopolski     Urząd Gminy Ostrów Wielkopolski
Wielkopolska Izba Rolnicza w PoznaniuStowarzyszenie Przyjaciół Szkoły ZAP-Eduakcja