SP3POW

Nawigacja

Ostatnie artykuły

Oczekujące karty QSL
Stacja okolicznościo...
Festyn Kopernik '22 ...
Znak wywoławczy
Czym jest krótkofala...

Dyplomy wydawane przez klub

Warto odwiedzić

Propagacja


Pogoda w Ostrowie


Prognoza 60 h
Prognoza 84 h

Aktualnie online

Gości online: 1

Użytkowników online: 0

Łącznie użytkowników: 40
Najnowszy użytkownik: kwladek

Logowanie

Zaloguj mnie/zarejestruj

Statystyki


stat4u

IV Piknik Radiowy w Niedźwiedziu

SP3AYA dnia 12 maj 2011 · 0 komentarzy · 5318 czytań ·Drukuj

Zloty
IV Piknik Radiowy odbędzie się 10-12 czerwca 2011 na terenie MiniZoo "Cicho-sza" w miejscowości Niedźwiedź, gmina Ostrzeszów.
Oznaczenie PGA - OF07, lokator JO81WM.

Będziemy aktywni na wszystkich pasmach amatorskich od 3,5 do 430 MHz, pod swoimi indywidualnymi znakami oraz przede wszystkim pod naszym znakiem klubowym.


Wyświetl większą mapę

Jeśli ktoś tu jeszcze nie był, proszę sobie dowolnie powiększyć/pomniejszyć mapę i sprawdzić położenie. Dojazd od strony szosy Poznań - Bytom nr 11:
- Skręcamy w bok na 320 kilometrze, siódmym słupku. Droga asfaltowa do przejazdu kolejowego, potem gruntowa. Za przejazdem po dwustu metrach wjeżdżamy w las kierując się na skrzyżowaniu w środkową dróżkę [odchodzi lekko w prawo] i dojeżdżamy wzdłuż ściany lasu prosto do MiniZoo.

Teren MiniZoo idealnie nadaje się na przyjazd całymi rodzinami. Dzieciaki zdecydowanie nie będą się tu nudzić, rodzice spokojnie mogą oddawać się swojej radiowej pasji. Do dyspozycji mamy trzy domki zapewniające 16 miejsc noclegowych w warunkach turystycznych, oraz dużą salę biesiadną, z możliwością postawienia łóżek lub materaców na antresoli. Jest miejsce na postawienie namiotów lub przyczep kempingowych. W pobliżu znajdują się inne gospodarstwa agroturystyczne zapewniające noclegi w wyższym standardzie.

Już w tej chwili zapowiadają się goście z różnych stron kraju. Zapraszamy wszystkich chętnych do łączności i odwiedzin choćby na krótką chwilę oraz na cowieczorne ognisko do białego świtu. Wszelkie dodatkowe informacje o zlocie można uzyskać na naszym forum, w dziale Kontakt, lub bezpośrednio pod adresem mailowym sp3pow@sp3pow.pl

Kolegów którzy nie są użytkownikami RADIOFORUM, szczególnie chcących przyjechać z rodzinami na kilka dni, prosimy o wcześniejsze powiadomienie o rodzaju noclegu jaki mamy im zarezerwować.

Link do strony MiniZoo Cicho-Sza
Informacja o noclegach>>>
Relacja ze zlotu>>>
Fotki ze zlotu>>>

Komentarze

Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.

Wspierają nas:

Urząd Miasta Ostrów Wielkopolski     Starostwo Powiatowe Ostrów Wielkopolski     Urząd Gminy Ostrów Wielkopolski
Wielkopolska Izba Rolnicza w PoznaniuStowarzyszenie Przyjaciół Szkoły ZAP-Eduakcja