SP3POW

Nawigacja

Ostatnie artykuły

Oczekujące karty QSL...
Oczekujące karty QSL
Stacja okolicznościo...
Festyn Kopernik '22 ...
Znak wywoławczy

Dyplomy wydawane przez klub

Warto odwiedzić

Propagacja


Pogoda w Ostrowie


Prognoza 60 h
Prognoza 84 h

Aktualnie online

Gości online: 3

Użytkowników online: 0

Łącznie użytkowników: 41
Najnowszy użytkownik: SP3GEN

Logowanie

Zaloguj mnie/zarejestruj

Statystyki


stat4u

Radiowe Zakończenie Sezonu Letniego w Niedźwiedziu.

SP3POW dnia 22 sierpnia 2011 · 0 komentarzy · 5423 czytań ·Drukuj

Zloty

Jest ŁOŚ, my mamy swój cykl imprez - MIŚ.

Jak co roku, w ostatni weekend września organizujemy pożegnanie lata - kolejny piknik radiowy pod hasłem Radiowe Zakończenie Sezonu Letniego.

Spotkanie na które jak zwykle zapraszamy kolegów z całego kraju [i nie tylko], odbędzie się 23 - 25 września w Niedźwiedziu, na terenie MiniZoo "Cicho-sza", gmina Ostrzeszów.
Oznaczenie PGA - OF07, lokator JO81WM.

Jak wszyscy wiedzą, w tym samym miejscu od kilku lat nasza grupa organizuje również czerwcowe Pikniki Radiowe na powitanie lata.

Na zlocie pod znakiem okolicznościowym SN0MIS, na wszystkich pasmach amatorskich, będzie pracowała nasza stacja klubowa.


Wyświetl większą mapę

Jeśli ktoś tu jeszcze nie był, proszę sobie dowolnie powiększyć/pomniejszyć mapę i sprawdzić położenie. Dojazd od strony szosy Poznań - Bytom nr 11:
- Skręcamy w bok na 420 kilometrze, siódmym słupku. Droga asfaltowa do przejazdu kolejowego, potem gruntowa. Za przejazdem po dwustu metrach wjeżdżamy w las kierując się na skrzyżowaniu w środkową dróżkę [odchodzi lekko w prawo] i dojeżdżamy wzdłuż ściany lasu prosto do MiniZoo.

Teren MiniZoo idealnie nadaje się na przyjazd całymi rodzinami. Dzieciaki zdecydowanie nie będą się tu nudzić, rodzice spokojnie mogą oddawać się swojej radiowej pasji. Do dyspozycji mamy trzy domki zapewniające 16 miejsc noclegowych w warunkach turystycznych, oraz dużą salę biesiadną, z możliwością postawienia łóżek lub materaców na antresoli. Jest miejsce na postawienie namiotów lub przyczep kempingowych. W pobliżu znajdują się inne gospodarstwa agroturystyczne zapewniające noclegi w wyższym standardzie.

Zapraszamy wszystkich chętnych do łączności i odwiedzin choćby na krótką chwilę oraz na cowieczorne ognisko do białego świtu. O wszelkie dodatkowe informacje na temat zlotu można pytać na naszym forum, w dziale Kontakt, lub bezpośrednio pod adresem mailowym sp3pow@sp3pow.pl

Kolegów którzy nie są użytkownikami RADIOFORUM, a chcących przyjechać z rodzinami na kilka dni, prosimy o wcześniejsze powiadomienie o rodzaju noclegu jaki mamy im zarezerwować.

UWAGA!
Bar który w sezonie letnim obsługuje gości w zakresie szeroko pojętej gastronomii, pod koniec września jest już nieczynny. Jednak gospodarze są w stanie zapewnić nam obiad, jeśli wcześniej zgłosimy taką chęć. Dlatego jeśli ktoś życzyłby sobie zjeść coś poza tym, co można upiec na ognisku lub grillu, proszony jest o poinformowanie organizatorów poprzez formularz kontaktowy>>> na stronie, na forum>>> lub w jakikolwiek inny sposób. Cena obiadu 15 zł.

Relacja ze zlotu>>>
Link do strony MiniZoo Cicho-Sza>>>
Informacja o noclegach>>>
Relacja z tegorocznego zlotu wiosennego>>>
Fotki ze zlotu wiosennego>>>

Komentarze

Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.

Wspierają nas:

Urząd Miasta Ostrów Wielkopolski     Starostwo Powiatowe Ostrów Wielkopolski     Urząd Gminy Ostrów Wielkopolski
Wielkopolska Izba Rolnicza w PoznaniuStowarzyszenie Przyjaciół Szkoły ZAP-Eduakcja